ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Datum Místo
21. 10. 2023 18:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 16:30

Český mejdan to je už tradiční, téměř pětihodinový hudební koncertní maraton s největšími hvězdami české a slovenské populární hudby. Jedinečný koncert pro všechny generace, které žijí českou muzikou, tedy jistě potěší informace, že 7. ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije pražská O2 arena. Organizátoři prozradili první slavné jméno chystané akce - legendární Olympic s nestárnoucím Petrem Jandou. Další jména se příznivci akce dozví už brzy.

V minulosti na velkolepém koncertu plném hitů vystoupili například Lucie Bílá, Kryštof, Michal David, Marek Ztracený, Hana Zagorová, Helena Vondráčková, Chinaski, Meky Žbirka, Divokej Bill, No Name, Peter Nagy, Richard Müller, Václav Neckář, Xindl X, Michal Hrůza, Mirai, Jelen, Ewa Farna, Mandrage, Leona Machálková, Vašo Patejdl, Dalibor Janda, Janek Ledecký, Ilona Csáková, Petr Kolář, Sagvan Tofi, Markéta Konvičková, Dasha a další.

Zatím je možné zakoupit jen vstupenky k sezení na vybraná místa, o která bývá největší zájem. Proto radíme neváhat s nákupem. „Kupte si lístek dřív než ostatní.“ Ve fázi příprav je konečný tvar scény a pódia, který ovlivní počet možných míst na sezení a stání na ploše. Proto půjdou tato místa do prodeje až ve druhé vlně.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.