ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Datum Místo
17. 10. 2020 18:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Více termínů

Vstup umožněn 16:30

Výjimečný pětihodinový koncert Český mejdan s Impulsem rozezní už pátým rokem pražskou O2 arenu. Stane se tak v sobotu 17. října 2020 a prodej vstupenek už je v plném proudu.

Organizátoři se rozhodli dát již teď fanouškům o důvod navíc, proč být za rok znovu v hledišti naší největší haly. Odhalují totiž první jméno a současně headlinera Českého mejdanu s Impulsem 2020.

Je jím Paľo Habera a skupina Team! Jejich letošní koncert v O2 areně měl veliký úspěch a pánové se rozhodli dostát slovům své nejnovější písně „Chcem to zažiť eště raz“ a rádi se do areny vrátí.

První jméno naší hádanky z křestních jmen je tedy odhaleno. Vystoupí slovenský Pavol. Bavit se hádáním a pátráním po jménech interpretů můžete ale dále. Ještě zbývá řada neodhalených jmen.

Zazpívá Peter ... nebo Petr ...? Uvidíte Michala ... nebo úplně jiného Michala ...?

Už první jméno napovídá, že obsazení 5. ročníku Českého mejdanu s Impulsem 2020 bude opět hvězdné a tentokrát se můžete těšit zejména na skvělé kapely.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.