ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Datum Místo
17. 10. 2020 18:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Více termínů

Vstup umožněn 16:30

Výjimečný pětihodinový koncert Český mejdan s Impulsem rozezní už pátým rokem pražskou O2 arenu. Stane se tak v sobotu 17. října 2020 a prodej vstupenek už je v plném proudu.

Organizátoři se rozhodli dát již teď fanouškům o důvod navíc, proč být za rok znovu v hledišti naší největší haly. Odhalují totiž první pětici jmen a současně i headlinera Českého mejdanu s Impulsem 2020.

Tím je Paľo Habera a skupina Team! Jejich loňský koncert v O2 areně měl veliký úspěch a pánové se rozhodli dostát slovům své nejnovější písně „Chcem to zažiť eště raz“ a rádi se do areny vrátí.

O2 arenu rozezní také legenda českého bigbítu, skupina Olympic. Kapela s nesmrtelnými hity jako Želva, Osmý den, Pták Rosomák, Otázky, Dynamit a stovkami dalších, to v O2 areně rozbalí se svojí pověstnou energií.

Chybět nebude ani hitmaker Xindl X, který se na Český mejdan vrací. Do sestavy přibyly také dvě skvělé mladé kapely Mirai a Jelen, které se umí postarat o mejdanovou atmosféru a publikum pořádně nažhavit.

Obsazení 5. ročníku Českého mejdanu s Impulsem 2020 bude opět hvězdné a brzy přibudou další jména domácí hudební scény. Navíc je připravena zcela nová stage světových parametrů.

Připomeňte si v galerii to nejlepší z minulých ročníků.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.