ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Datum Místo
15. 10. 2022 18:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 16:30

Český mejdan s Impulsem, tradiční domácí hudební akce, se bude konat již po šesté. Fanoušky tohoto jedinečného koncertu pro všechny generace, které žijí českou muzikou, jistě potěší informace, že dalším ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije největší hala v České republice, pražská O2 arena.

Bude to v sobotu, 15. října 2022!

Organizátoři akce zatím odhalují jen jméno prvního potvrzeného interpreta. Jde o jméno, které k Českému mejdanu s Impulsem prostě patří, stejně jako mejdanová hymna Mejdan podle plánu. Ano, bude to Michal David.

Další jména budou oznámena už brzy. Jisté ale je, že obsazení 6. ročníku Českého mejdanu s Impulsem bude opět hvězdné a objeví se tu jak je dobrým zvykem jména tradiční i zcela nová! Připomeňme si, že mezi interprety minulých ročníků byla i taková jména jako Karel Gott, Lucie Bílá, Kryštof, Hana Zagorová, Chinaski, Peter Nagy, Richard Müller, Helena Vondráčková, Václav Neckář, Xindl X, Michal Hrůza, Mirai, Jelen nebo už zmíněný Michal David.

O nejlepší místa bývá největší zájem, proto radíme: „Kupte si lístek dřív než ostatní“. V prodeji budou opět i speciální lístky VIP Platinum na sezení přímo u pódia.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.