ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2020

Datum Místo
05.06.2020 (Pá) 14:00-23:59 / JEDNODENNÍ VSTUPENKA Fotbalový stadion za Lužánkami, Drobného 47, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2020

06.06.2020 (So) 10:00-23:59 / JEDNODENNÍ VSTUPENKA Fotbalový stadion za Lužánkami, Drobného 47, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2020

05-06.06.2020 (Pá-So) / DVOUDENNÍ VSTUPENKA Fotbalový stadion za Lužánkami, Drobného 47, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2020

05-06.06.2020 (Pá-So) / KEMP A STANOVÁNÍ Fotbalový stadion za Lužánkami, Drobného 47, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2020

Více termínů

ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest
si svou premiéru odbyl v červnu 2019. V Brně na Fotbalovém stadionu Za Lužánkami zahrálo 10 kapel v čele s Tublatankou, Metalindou, Citrony či Alešem Brichtou a festival dosáhl na čísla přes 5.000 návštěvníků.
Po takovém úspěchu je zde druhý ročník. Počet kapel se má více jak zdvojnásobit a ano, ČESKOSLOVENSKÝ Rockfest 2020 bude dvoudenní!

Kromě československými legendami našlapaného hudebního programu se můžete těšit i na pestrý doprovodný program a v přímé blízkosti areálu festivalu nově přibude rozsáhlé stanové městečko.
Aktuální info: www.ceskoslovenskyrockfest.cz

VIP VSTUPENKY

- přednostní odbavení na vstupu (samostatný vchod)
- vstup do všech prostor přístupných publiku
- vyvýšená VIP zóna s bezplatným občerstvením, pivo a nealkoholické nápoje
- samostatné toalety

Vstupenky KEMP
opravňují ke vstupu do festivalového kempu po celou dobu akce. POZOR! vstupenky KEMP nezahrnují možnost stanování, k tomu je třeba přikoupit vstupenku STAN V KEMPU!
Vstupenka STAN V KEMPU
zajišťuje místo pro stan ve festivalovém kempu po celou dobu akce. K této vstupence je nutné přikoupit vstupenky KEMP.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
MAPA AREÁLU

Další info:

Vstupenky na stání / VŠECHNY VSTUPENKY JSOU NEPŘENOSNÉ a budou vyměněny za pásku na zápěstí / slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenky "ZTP/P-DISABLED" platí pro dvě osoby - pro vozíčkáře nebo držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod / vyjma doprovodu ZTP/P musí mít každý návštěvník vlastní vstupenku.
Změna programu vyhrazena / Pořadatel si vyhrazuje kdykoliv změnit aktuální cenu vstupného.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.