CARUSO A DESTINNOVÁ - POCTA BOŽSKÉ OPERNÍ DVOJICI

Datum Místo
7. 12. 2021 19:00 (út) Obecní dům - Smetanova síň, Praha 1-Staré Město KONEC PRODEJE
Více termínů

info 30.11.2021 - KONCERT SE PŘESOUVÁ, NOVÝ TERMÍN BUDE OZNÁMEN CO NEJDŘÍVE.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, vstupné se do oznámení nového termínu nevrací. Prosíme, vyčkejte dalších informací.
Team Ticketportal.cz

ENRICO CARUSO A EMA DESTINNOVÁ, božská dvojice…
koncert k poctě přátelství dvou legend světového operního nebe.
Jeden z vrcholných hudebních projektů, jehož posláním je přiblížit široké veřejnosti dvě z největších legend v historii opery - nejslavnějšího tenoristy všech dob Itala Enrica Carusa a světoznámé české pěvkyně Emy Destinnové, jež pojil nejen hvězdný profesní úspěch a popularita, ale i osudové, hluboké přátelství.
V doprovodu Českého symfonického orchestru s uznávaným českým dirigentem mezinárodního věhlasu Leošem Svárovským se představí přední operní pěvci z Čech a Itálie, spolu s autentickými nahrávkami obou legendárních kolegů světového operního nebe.

Účinkují
Tereza Mátlová soprán, Giuseppe Gambi tenor (Itálie)
Michaela Zajmi mezzosoprán, Josef Moravec tenor
Český symfonický orchestr
Dirigent Leoš Svárovský

Na programu výběr árií, duetů a písní
Rigoletto, La traviata (Verdi), La bohème (Puccini), Rusalka (Dvořák), Samson a Dalila (Saint-Saens), Carmen (Bizet) Cavaleria rusticana (Mascagni), I pagliacci (Leoncavallo), Non ti scordar di me, O sole mio a další

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
bezbariérový přístup ANO (Přízemí) / zvláštní sekce pro vozíčkáře ANO, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P NE

Vracení vstupného z titulu změny termínu již bylo ukončeno (30.09.2021). Uskutečněním koncertu platnost všech vstupenek zaniká. Přijďte!
Team Ticketportal.cz

-TH-

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.