CARMINA BURANA, Carl Orff

Datum Místo
PŘESUNUTO Z 06.04.2020, NOVĚ: 23.11.2021 OD 20:00 Obecní dům - Smetanova síň, Praha 1-Staré Město Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Carl Orff: CARMINA BURANA
Bohemian Symphony Orchestra Prague uvede v nejprestižnějším koncertním sále v Čechách - Smetanově síni pražského Obecního domu - jedno z nejpopulárnějších děl hudební historie - Carmina Burana skladatele Carla Orffa. 150 umělců z Bohemian Symphony Orchestra Prague, Bohemian Choir Prague a sólisty povede šéfdirigent orchestru Martin Šanda. Speciální světelná choreografie přispěje k velkolepé audiovizuální show.
Málokteré klasické dílo se těší takové oblibě napříč generacemi i posluchači různých hudebních žánrů. Jen skladba O, Fortuna, která zazněla v bezmála stovce filmových a televizních snímcích, byla vyhlášena jednou z nejužívanějších skladeb ve filmovém průmyslu. Kromě toho se však dostala také do hledáčku reklamních producentů, hudebníků a tvůrců počítačových her. Dočkala se tak popových i metalových úprav, remixů (např. od Tiesta), beatboxového coveru nebo přepisu pro sólovou kytaru či bicí.
S odstupem času se tak jeví více než paradoxně, že v době svého vzniku byla Carmina Burana zpochybňována a slova F.J.Ewense, který v roce 1937 pro Kölnische Volkszeitung uvedl, že "není jisté, zda se toto dílo kdy dočká nějaké popularity", se naštěstí ukázala jako zcela mylné proroctví.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Parter / zvláštní sekce pro vozíčkáře a držitele průkazu NE

Vracení vstupného z titulu změny termínu již bylo ukončeno (31.08.2021). Pozor, uskutečněním koncertu platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!
Team Ticketportal.cz

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.