Bonnie Tyler & Chris Norman

Datum Místo
26. 9. 2020 19:00 (so) Home Credit Arena, Jeronýmova 570/22, Liberec, Liberec VII - Horní Růžodol Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Bonnie Tyler & Chris Norman

Více termínů

Bonnie Tyler a Chrise Norman – „Dvě legendy na jednom podiu“

Vzhledem k aktuálnímu vývoji ohledně koronaviru bylo mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví rozhodnuto o zákazu konání všech veřejných a soukromých akcí na území České republiky přesahujících účast 30 osob.
Koncert  Bonnie Tyler&Chris Norman se proto uskuteční v náhradním termínu 26.9.2020 od 19,00 hod. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
Bezpečnost umělců, fanoušků a zaměstnanců je naší nejvyšší prioritou.

Speciální dvojkoncert rockových legend. Bonnie Tyler a Chris Norman společně na jednom podiu poprvé v ČR.
Nezaměnitelné hlasy obou účinkujících a vynikající doprovodné kapely jsou zárukou jedinečné show. Během večera zazní megahity „Lost In France“, It A Heartache“ nebo „Hold Out For Hero“ od Bonnie Tyler, „Midnight Lady“, „Broken Heroes“, „Amazing“ ze sólové dráhy Chrise Normana ale i If you think you know how to love me“, Livin’next door to Alice“ nebo „Oh Carol“ z jeho éry Smokie. Nejen na tyto písně se můžete těšit během tohoto speciálního koncertu.
Bonnie Tyler a Chris Norman zaručují nezapomenutelný zážitek!
Více informací najdete na www.simmiag.cz

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.