Bond / Medea

Datum Místo
12.3./28.5./ 8.11.20/13.6.21, NOVĚ 24.3.2022 19:00 Studio DVA divadlo, Praha 1 NENÍ V PRODEJI
13.3./29.5./9.11.20/14.6.21, NOVĚ 25.3.2022 19:00 Studio DVA divadlo, Praha 1 NENÍ V PRODEJI
Více termínů

BOND/MEDEA

Hravá a vtipná revue jakou umí jen Cabani.

V představení plném kabaretních tanců, černého humoru, dvojsmyslů, politických narážek a fejkových bondů uvidíte kromě Ivany Chýlkové, Jana Krause, Moniky Absolonové, Petra Fejka a mnoha dalších i pověstné cabanovské girls. Velkolepou show spojující předem nespojitelné budete buď milovat nebo nenávidět.

Nekorektní revue aneb sentimentálně – senilní sta – řecká last minute tragédie.

Mohlo by to být klasické antické drama, kdyby ovšem Iásón nebyl britskou královnou jmenován velitelem jaderné ponorky Zlaté rouno a jako syn Islámského státu neměl s touto globální zbraní své plány… Dosud tu na řešení takových problémů byl James Bond. Ale doba je jiná a namísto stárnoucí legendy nastupují média reprezentovaná Medeou, majitelkou mediálního domu. Bond se tedy dává na politiku a zakládá stranu 007 s atraktivním programem – umí všechno vyřešit. S nadhledem sobě vlastním do děje vstupuje moderátor televizních zpráv (Jan Kraus). V klasické starověké tragédii se odehrává tragédie současnosti. Mediální svět plný lží a alternativních faktů.

 

Hrají: Ivana Chýlková, Petr Fejk, Jan Kraus, Zuzana Stavná/Monika Absolonová, Josefína Voverková/Petra Kosková, Peter Strenáčik, Petra Nesvačilová, Michal Slaný/Václav Jílek/Václav Liška

 

Scénář: Šimon Caban
Hudební dramaturgie, scéna a režie: Cabani 
Produkce: Michal Caban, Ilona Labuťová, Eliška Zemánková
Producent: Michal Hrubý

 

Doporučeno od 15 let.

Délka představení: cca 1 hod. 45 min bez přestávky

 

Premiéra 11. ledna 2019 v divadle Studio DVA

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.