BigBoard® Superfinále florbalu 2024

Datum Místo
14.4.2024 O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 30 minut před začátkem 1.utkání dne

V polovině dubna ožije největší multifunkční aréna v Česku florbalovou bitvou roku. V jediném zápase o titul v Livesport Superlize, ČEZ Extralize a středoškolském poháru dívek a chlapců Subterra Cup se potkají nejlepší týmy aktuální sezony. Těšit se můžete nejen na osobnosti na hrací ploše, ale s některými aktuálními reprezentanty a reprezentantkami se dokonce přímo setkáte při autogramiádách, které pro vás chystáme společně s partnery soutěží a BigBoard Superfinále.

Staňte se součástí unikátní sportovní akce a pomozte nám znovu posunout hranice rekordů. V uplynulém ročníku se poprvé povedlo na finále ženské extraligy zaplnit tribuny O2 areny více než deseti tisíci fanoušků, mužskou bitvu pak sledovalo rekordních 12 538 skvělých diváků a divaček.

V bouřlivé atmosféře, kterou ještě umocnil nabušený doprovodný program, během nějž jste dokonce mohli vyhrát 100 000 korun, se z návratu na trůn radovaly florbalistky Vítkovic a po dlouhých letech znovu pozvedli pohár nad hlavu hráči Tatranu Střešovice.

Neváhejte a zajistěte si ta nejlepší místa ještě dnes! Vstupenky na vrchol sezony jsou také parádním dárkem, který potěší nejednu florbalistku a nejednoho florbalistu.

Upozorňujeme, že řady 2 a 3 ve spodních sektorech (1.patro) nejsou vhodné pro děti s výškou do 160 cm, a to z důvodu snížené viditelnosti.

Pro získání vstupenky zdarma bez nároku na místo pro dítě do 3 let kontaktujte: +420 736 501 097 nevosad@ceskyflorbal.cz.

Na tuto akci nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.