Best World Dance Group Gala Award - Svátek Jara

Datum Místo
30. 3. 2020 17:00 (po) Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Best World Dance Group Gala Award - Svátek Jara

Více termínů

Zveme Vás na gala show XVII. Mezinárodního festivalu "Svátek Jara",
na kterém se představí nejlepší týmy šampionátu Best World Dance Group.

Diváky čekají evropské a asijské taneční skupiny v různých stylech moderního a klasického tance, akrobatická představení a různorodý folklor.
 30. března bude vybrán vítěz v kategorii Nejlepší choreograf mezi účastníky z Ruska, Ukrajiny, Polska, Japonska, České republiky a Slovenska.

Best World Dance Group je první českou taneční soutěží s jedinečnými cenami!
Vítězové v každé kategorii obdrží poháry, diplomy, dárky od sponzorů. Nejlepší týmy obdrží granty s hlavní výhrou dvoudenní návštěvy Disneylandu v Paříži, s možností vystoupení přímo v parku!
Vítězové šampionátu získají grant na účast na festivalu, který se uskuteční na výletní lodi v USA.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal včetně pokladny v divadle Hybernia a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Sleva 60% na vstupenky základní cenové kategorie pro návštěvníky, kteří nedosáhli věku 19 let / Vstupenky Vozíčkář jsou určeny pro vozíčkáře a jejich doprovod (1 osoba) / vstupenky ZTP/P jsou určeny pro držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod (1 osoba) / bezbariérový přístup ANO, Parter / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.