Benátská! s Impulsem

Datum Místo
27.-29.7. CELOFESTIVALOVÁ VSTUPENKA Sportovní areál Vesec, Liberec XXIII-Doubí Objednat u TicketPortalu
27.-29.7. VIP CELOFESTIVALOVÁ VSTUPENKA Sportovní areál Vesec, Liberec XXIII-Doubí Objednat u TicketPortalu
ČT 27.7.2023 JEDNODENNÍ VSTUPENKA Sportovní areál Vesec, Liberec XXIII-Doubí Objednat u TicketPortalu
PÁ 28.7.2023 JEDNODENNÍ VSTUPENKA Sportovní areál Vesec, Liberec XXIII-Doubí Objednat u TicketPortalu
SO 29.7.2023 JEDNODENNÍ VSTUPENKA Sportovní areál Vesec, Liberec XXIII-Doubí Objednat u TicketPortalu
Více termínů

29. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem se vrací a odhaluje velká jména, kteří se představí na třech pódiích.

V červenci se otevřou brány jednoho z nejoblíbenějších festivalů u nás  - Benátská! s Impulsem. Návštěvníkům opět nabídne ve dnech 27. – 30. července bohatý program pro celou rodinu, zaměří se i na mladou scénu, a přinese, jak je zde dobrým zvykem, hudební vystoupení napříč žánry.

Překvapení v podobě zahraničního interpreta se Vám představí Chris Norman, plus další česká hvězda Rybičky 48.

První den festivalu láka na tradiční „slovenský“ večer , který se na „Benátskou“ vrací po sedmi letech. „ V minulosti jsme několikrát věnovali jeden večer jenom slovenským hudebníkům a vždy to mělo velkou diváckou odezvu. Chceme se k této tradici vrátit, a tak se v rámci čtvrtečního zahajovacího večera mohou diváci těšit na hvězdy slovenské pop music: Vaša Patejdla s kapelou, Petra Nagye a Indigo, Richarda Müllera a závěr večera bude patřit skupině No Name,“ říká jeden ze spoluorganizátorů Petr Pečený.

„Ve čtvrtek otevře své brány i Hudební stan Rádia Impuls už s tradičně rockovějším programem, který zašťiťuje sesterské rádio RockZone 105,9. Vystoupí tu mimo jiné Brutus, SPS, Ovčie Kiahně , či liberecká punková legenda Kohout plaší smrt, a také vítěz soutěže rádia RockZone 105,9, ve které se v letošním roce objevila řada velmi zajímavých kapel,“říká ředitel festivalu Pavel Mikez.

Program 29. ročníku bude jako vždy pestrý. Na třech pódiích se vystřídají, mimo jiné Mirai, Mňága a Žďorp, Ivan Hlas, Trautenberk, Kamil Střihavka , Doga, Horkýže Slíže, a to je jen malý výčet vystupujících. Pořadatelé budou postupně zveřejňovat další zvučná jména.


„Já osobně jsem rád, že jsme se opět domluvili s kapelou Mirai . Jejich vystoupení mělo letos u fanoušků obrovský ohlas a rozhodně patřilo k jednomu z vrcholů festivalu. A tak jsme si společně řekli, proč to nezopakovat, navíc, když jsme oba kolegové z právní branže“ dodává s úsměvem Petr Pečený.


„Benátská je pro nás jedna z nejpovedenějších akcí u nás a rádi se tam s kapelou vracíme. V Liberci máme spoustu hudebních přátel a je to vždycky i velký mejdan muzikantů. Tak se těšíme,“ vzkazuje frontman skupiny Mirai Navrátil. Vystoupení Mirai bude navíc jediné v libereckém kraji během prázdnin příštího roku. 

„Snažíme se být stále festivalem nejen rodinným, ale chceme přilákat i mladou generaci. Na sobotní večer připravujeme stage s těmi, co právě u nich nejvíce bodují. Mimo jiné to bude Viktor Sheen, Sharlota, Robin Mood, Marpo&TroubleGang, „nechává ještě nahlédnout do připravovaného line-upu Pavel Mikez.

Celofestivalová VIP vstupenka na hudební festival BENÁTSKÁ! s Impulsem 2023 (27.-30.7.2023, Liberec) včetně VIP parkování obsahuje : samostatný vstup na festival, VIP parking, krytá VIP zóna s výhledem na hlavní podium, profesionální barmani, koktejlové menu, venkovní tribuna, dárek, OMEZENÁ KAPACITA, konzumace není v ceně, oddělené sociální a hygienické prostory. Neobsahuje camp.