Ben Caplan / CA

Datum Místo
PŘESUN 25.03./ 30.11.2020, NOVĚ: 28.11.2021 21:00 Futurum Music Bar, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vzhledem ke stále trvajícím protiepidemickým opatřením přesouvá Ben Caplan své turné na podzim 2021. Jeho pražský koncert ve Futuru se tedy přesouvá z 30. 11. 2020 na 28. 11. 2021. Vstupenky zůstávají v platnosti, pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenku refundovat v místě nákupu do 31. 12. 2020.

Děkujeme za pochopení a trpělivost v této turbulentní době.

Futurum Music Bar & D Smack U Promotion

Máme nový termín koncertu Bena Caplana ve Futuru! Namísto 25. března přijede Ben do Prahy v pondělí 30. listopadu 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by se vám nový termín nehodil, můžete vstupenky vrátit do 8. 4. v místě nákupu.

Děkujeme za trpělivost a pochopení v této turbulentní době, Futurum Music Bar & D Smack U Promotion.

Ben Caplan je písničkář, performer a bavič v tom nejlepším smyslu slova. Od první vteřiny, kdy vkročí na pódium, vás upoutá obrovským vousem, neslušnou hřívou, kouzlem osobnosti a umem. 25. března ve Futuru ucítíte, s jakou lehkostí přetváří organizovaný klid v chaos. 

Ve svém nejnovějším projektu Ben Caplan zkoumá témata imigrace, ztráty, temnoty, lásky, sexu a Boha. Caplan vystupuje s novými písněmi původně složenými pro muzikál Old Stock: A Refugee Love Story. Oceněné divadelní představení mělo premiéru na festivalu Edinburgh Fringe Festival, kde získalo nejvyšší ocenění a stalo se hitem. Sedm týdnů se pak hrálo na Off Broadway, kde dostalo ocenění New York Times Critic's Pick a šest nominací Drama Desk Award, mimo jiné.

Mezi představeními se Caplan vydává koncertovat po Evropě, Austrálii a Severní Americe. Hudba z muzikálu vyšla na Caplanově třetím studiovém albu nazvaném Old Stock.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.