Balet St. Petersburg - LOUSKÁČEK

Datum Místo
3. 12. 2019 19:00 (út) Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

Balet St. Petersburg - LOUSKÁČEK

Více termínů

POZOR! ZVLÁŠTNÍ A ČASOVĚ OMEZENÁ PROMO AKCE!
Chcete-li získat SLEVU 30%! vyberte vstupenky a v nákupním košíku v rubrice "DALŠÍ AKCE - NEPŘEHLÉDNĚTE" si slevu nastavte za pomoci kódu ILOVEBALLET
O slevu 30% můžete požádat, pokud sdělíte kód, i na prodejním místě Ticketportal.cz


Ruský klasický balet St. Petersburg
založil první sólista Mariinského divadla Andrej Batalov a soubor hned po úvodní premiéře obdržel obdiv a úctu petersburgského obecenstva.
Hlavním cílem souboru je udržet tradici klasického tance, baletní techniky a duch romantismu v každém představení. "Balet, to je královna tanců," dodává Andrej Batalov.
Soubor s velikým úspěchem tancoval ve Španělsku, Švýcarsku, Německu, Francii, Itálii, i v Japonsku, na Novém Zélandu a v dalších zemích.

Louskáček
Příběh ve sváteční atmosféře Štědrého večera, kdy se na slavnosti objevuje tajemný strýček Drosselmayer. Strýček uspořádá loterii, ve které Klárka vyhraje loutku Louskáčka. Večer se chýlí ke konci a Klárka odchází spát, bez Louskáčka.
Nastala noc, Klárka nemůže spát a vrací se ke stromečku, kde také usne. Odbíjí půlnoc, když v tom všechny hračky ožijí. Vojáčci vyrážejí do útoku proti myším a Louskáček svádí urputný boj s králem myší. Myši odtahují svého pořezaného krále, ale Louskáček leží jako mrtvý. Klárka volá o pomoc.
Opět se objevuje strýček a proměňuje Louskáčka v krásného prince. I Klárka najednou vyrostla. Princ ji odvádí do svého království. Nakonec se Klárka probouzí z krásného vánočního snu s loutkou Louskáčka v náručí...

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / Sekce ZTP/P-DISABLED je vyhrazena pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) / bezbariérový přístup ANO, přízemí / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.