BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

Datum Místo
14. 6. 2019 17:30 (pá) SONO CENTRUM, Veveří 3219/113, Brno, Brno ZRUŠEN
ZAVŘÍT 
×

BRNO HARD! - DEBUSTROL, LIMETAL, KRUCIPÜSK

Více termínů

Brněnské Sono Centrum bude hostit nový festival zaměřený na tvrdý rock a metal

V oblíbeném Sono Centru, jehož technické vybavení poskytuje kvalitní zázemí pro konání koncertů všech žánrů a kde je téměř vždy vynikající atmosféra, vzniká nový festival Brno Hard!. Bude se konat pravidelně v červnu a klade si za cíl představovat to nejlepší z tvrdé muziky v České republice. Program prvního ročníku zaštítí stylově vyprofilovaný časopis Spark.

Debustrol, thrash metalová skupina z Mladé Boleslavi, byla založena v prosinci roku 1986. Patří mezi hlavní průkopníky thrash metalu na území tehdejšího Československa. Kapela vydala své zatím poslední album Válka v roce 2016 a aktuálně koncertuje ve složení Kolinss (zpěv, kytara), Herr Miler (bicí), Zed (baskytara), Trifid (kytara).
Skupina Limetal hrající hard rock a heavy metal byla založena na podzim roku 2015. Kapelu tvoří bývalí členové legendární hardrockové skupiny Citron: František „Fany“ Michalík (zpěv), Jaroslav Bartoň (kytara), Jiří Šperl (kytara) a Václav Vlasák (baskytara), které doplňuje talentovaná bubenice Veronika Lukešová. Na svém kontě v tomto složení mají 2 desky.
Liberecká skupina Krucipüsk se na scéně pohybuje již přes čtvrt století. Aktuálně vystupuje ve složení Tomáš Hajíček, Matěj Čejchan, Josef Křeček a Tomáš Hajíček ml. Tato hardcore/thrashmetalová formace, která byla na jaře 2018 uvedena do Beatové síně slávy, vydala 1.11.2017 velmi dobře hodnocené album Sine Amore Nihil.

Nenechte si proto ujít první ročník Brno Hard! v Sono Centru. Bude to nesmlouvavá jízda plná hutných a našláplých songů a skvělých riffů. Paralelně v sousedním klubu Mersey zahraje vítězná skupina, která vzejde z doprovodné soutěže kapel.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.