BEZ OBMEŽEŇ - BE BRAVE LIKE UKRAINE

Datum Místo
18. 9. 2022 20:00 (ne) RETRO MUSIC HALL, Praha 2-Vinohrady Objednat u TicketPortalu
22. 9. 2022 20:00 (čt) Fléda, Brno-Ponava Objednat u TicketPortalu
Více termínů

BEZ OBMEŽEŇ - BE BRAVE LIKE UKRAINE
koncert na podporu Ukrajiny
Již 18. září v Praze a 22. září v Brně se uskuteční benefiční koncert ukrajinské skupiny "BEZ OBMEŽEŇ". Toto je již druhá část velkého koncertního turné na podporu Ukrajiny!

"BEZ OBMEŽEŇ" je jednou z nejpopulárnějších rockových kapel na Ukrajině. Kluci sbírají tisíce sálů ve městech a miliony poslechů na hudebních platformách. Vítězové hudebních cen: M1 Music Awards, Golden Firebird.
Skladby kapely se okamžitě stávají hity a obsazují první místa v hitparádách. Mezi nimi jsou: «Зорі запалали», «Тону», «Героям», «Без неї ніяк», «Листопад», «Вільні люди» a další. 

Od prvních dnů války se skupina "BEZ OBMEŽEŇ" zapojovala do dobročinnosti a vystupovala před vojáky a obyvateli ukrajinských měst osvobozených z okupace.Skupina se vydala na charitativní turné "BE BRAVE LIKE UKRAINE", aby světu řekla, co se děje na ukrajinských zemích.
V Praze a Brně odehrají další silné koncerty - jeden a půl hodiny mocných vokálů od lídra kapely Sergija Tančyntsy a živého zvuku od bubeníka Oleksija Berežnoho, klávesisty Igora Rybara, kytaristy Andrija Radka a baskytaristy Oleksandra Adamenka.
Koncerty se budou konat za podpory Ministerstva kultury a informační politiky Ukrajiny.Finanční prostředky vybrané na koncertech půjdou na pomoc Ukrajincům, kteří trpí válkou, a také na pomoc ukrajinské armádě.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžetezakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NE

-TH-