BELMONDO symfonický koncert

Datum Místo
18. 3. 2022 19:00 (pá) Divadlo Hybernia, Praha 1 Objednat u TicketPortalu
Více termínů

BELMONDO symfonický koncert

Jedinečná příležitost se opět setkat s Belmondem, legendou světové kinematografie a nezapomenutelnou osobností.

Nenahraditelný zážitek slyšet 50ti členný symfonický orchestr a vidět nejepičtější momenty z filmů francouzské legendy. Promítání částí jeho kultovních filmů v doprovodu Prague Concert Philharmonic Orchestra pod vedením Borise Jedličky a pod taktovkou Jaromíra Krygla.

Jedná se o jediný koncert v Praze svého druhu. Za projektem stojí francouzská produkce Thierry Chabrot a Alexandre Piot, která má úzké vazby s rodinou zesnulého J.P. Belmonda a která vlastní výhradní práva danou myšlenku realizovat.

Koncert v Praze je startem plánované tour po celé Evropě!

J.P. Belmondo byl víc než herec, byl neoddělitelnou tváří francouzské kinematografie. Jeho široký usměv, jeho hlas a jeho osobnost byla naprosto jedinečná.

Belmondo « Bebel » nejen pro jeho blízké, byl velká osobnost, trochu rebel, ale velice citlivý člověk. Natočil více jak 80 filmů, v letech mezi 1957 – 2011. Dotknul se několika generací nejen filmových nadšenců ve Francii, v České Republice a v celém světě.

Jean Paul Belmondo říkal « Jak se málo kdy vracím k minulosti, nevím, jaká bude moje budoucnost. Dnes mě zajímá pouze přítomnost a ta je krásná ! » Carpe Diem.

Bohužel nás tento francouzský herec opustil ve svých 88 letech 06.09.2021 v Paříži. « Le Magnifique » (úžasný) odešel ke hvězdám, světovým legendám.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.