BEATFEST – URIAH HEEP (UK) & U.D.O. (DE)

Datum Místo
STÁNÍ U PODIA / Front of Stage Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

BEATFEST – URIAH HEEP (UK) & U.D.O. (DE)

STÁNÍ / Standing Forum Karlín, Pernerova 676/51, Praha 8, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

BEATFEST – URIAH HEEP (UK) & U.D.O. (DE)

Více termínů

Legendární formace URIAH HEEP a nestárnoucí metalové monstrum U.D.O. zavítá v rámci akce BeatFest do Prahy!

Radio Beat a Pragokoncert vás zvou na BeatFest, kde už nyní tvoří hvězdnou soupisku velká jména!

Britští rockoví velikáni URIAH HEEP jsou zpět a svým dokonalým, klasickým rockem přijíždí opět obohatit naši koncertní scénu! „Uriáši“ působí na poli hard rockové scény již bezmála padesát let a energie jim rozhodně neschází! Stále si drží silnou pozici na hudební scéně!

Další hvězdou bude německá heavy metalová skupina U.D.O. v čele s nestárnoucím matadorem Udem Dirkschneiderem. Můžete se tak těšit Udův zvonivý ječák, ale hlavně na pořádný hrubozrnný heavy-metal!

Obě kapely na BeatFestu zároveň představí svá nová alba, jež vyjdou už za pár dní! URIAH HEEP představí album s příznačným názvem Living The Dream, které vyjde 14. září 2018 a legendární zpěvák Dirkschneider a jeho U.D.O. přivezou novou placku s názvem Steelfactory, jež vychází dnes 31. srpna!

Koncert velkolepého akce BeatFest, proběhne v pátek 15. února 2019 v pražské hale Forum Karlín a další kapely budou oznámeny již brzy. Rozhodně se máte na co těšit!

Galerie/Média

Nepropásněte žádnou novinku od Sazky

Chci zasílat zajímavosti a novinky ze Sazky včetně nabídky vstupenek.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.