BAL ANAT, velkolepá taneční show z USA

Datum Místo
13. 4. 2020 19:00 (po) Divadlo Hybernia, nám. Republiky 4, Praha 1, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

BAL ANAT, velkolepá taneční show z USA

Více termínů

BAL ANAT, velkolepá taneční show z USA
Jedinečná show orientálního tance s nejdelší historií na světě. Poprvé byla uvedena v roce 1968 na Renaissance Pleasure Faire v severní Kalifornii, kdy ji vytvořila legendární Jamila Salimpour, jedna z nejvlivnějších a nejinovativnějších tanečnic 20. století.
Bal Anat stojí na křižovatce mezi tradicí a fantazií. Čerpá z kultury a tradic Blízkého východu, Severní Afriky, Malé Asie, Perského zálivu a Levanty. Bal Anat reprezentuje minulost, současnost i budoucnost orientálního tance.
Na pódiu uvidíte bezmála osmdesát tanečnic a tanečníků ze všech koutů světa v zářivých, bohatě zdobených kostýmech. Během celého večera se Vám představí nepřeberné množství kmenů a stylů, z nichž každý má jiný původ a charakter. I přesto, že má večer tolik jednotlivých částí, funguje dohromady jako dokonalý celek, který nedá Vašim očím odpočinout ani na okamžik!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / děti, které nedosáhly věku 4 let zdarma bez vstupenky a bez nároku na samostatné sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / bezbariérový přístup ANO / místa ZTP/P-DISABLED jsou určena pro vozíčkáře, pro ostatní držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) /

-TH-

Galerie/Média

Mohlo by se Vám líbit

Další akce

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.