BACKYARD BABIES (SWE) - NORDIC NOIR TOUR 2019

Datum Místo
21. 4. 2019 19:00 (ne) Nová Chmelnice, Koněvova 2597/219, Praha 3, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

BACKYARD BABIES (SWE) - NORDIC NOIR TOUR 2019

Více termínů

BACKYARD BABIES ohlašují NORDIC NOIR TOUR 2019 a zamíří i do Česka!

Švédští rockeři Backyard Babies jsou zpět! Po skončení rušné festivalové sezóny, během které procestovali Evropu se v dubnu vrací a společně se silnou trojicí kapel Audrey Horne, Thundermother a Satan Takes A Holiday se přiřítí do Nizozemska, Francie, Španělska, Itálie, Švýcarska, Rakouska, České republiky a Maďarska.

Backyard Babies vydají 1. března 2019 prostřednictvím Century Media Records nové album s názvem “Sliver & Gold” a to hodlají svým fanouškům obratem představit!

21. dubna vezme švédská formace Backyard Babies pražský klub Nová Chmelnice útokem a buďte si jisti, že společně s Audrey Horne, Thundermother a Satan Takes A Holiday to bude opravdu jízda!

Tak buďte u toho!

První singl z chystaného alba vyšel už letos v červnu. Na novou pecku Shovin' Rocks můžete mrknout zde a naladit se tak na velkolepou NORDIC NOIR TOUR 2019.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.