Andrea Bocelli in Concert 2019

Datum Místo
30. 11. 2019 20:00 (so) O2 arena, Praha REZERVACE NENÍ MOŽNÁ
ZAVŘÍT 
×

Andrea Bocelli in Concert 2019

Více termínů

Vstup umožněn 18:30

Pro všechny příznivce Andrea Bocelliho máme radostnou novinku. Maestro se do pražské O2 areny znovu vrátí 30. listopadu 2019. Program koncertu bude kromě klasického repertoáru obohacen i o skladby z posledních alb.

Do posledního místa zaplněná pražská O2 arena v květnu 2018 bouřlivě přivítala slavného italského tenoristu Andrea Bocelliho. Publikum uchvátili i maestrovi přizvaní hosté a tradičně skvělý výkon Českého národního orchestru se smíšeným sborem pod taktovkou dirigenta Marcella Roty. Dokonalý zážitek umocnila také nejmodernější světelná, zvuková a video technika, sestavená na míru pražské O2 areny. Diváci se účinkujícím bohatě odměnili spontánním a nadšeným aplausem, který v závěru vyvrcholil dlouhými ovacemi ve stoje.

V oblasti populární i klasické hudby je Andrea Bocelli již přes 20 let jednou z nejmilovanějších a nejsledovanějších hvězd. Je držitelem celé řady ocenění, na svém kontě má dosud i 5 nominací na cenu Grammy a 6 nominací na Latin Grammy. Jeho alba se pravidelně umisťují v čele světových prodejních žebříčků.

Vstupenky VIP Platinum (12.500 Kč) zahrnují:
* nejlepší místa u podia, vstup speciálním vchodem (Vstup č.2)
* exkluzivní dárek
* sklenku sektu před zahájením koncertu ve VIP prostorách
* přítomnost koordinátora

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.Galerie/Média