AXEL RUDI PELL (Ger)

Datum Místo
22. 9. 2021 20:00 (st) MeetFactory, Praha 5-Smíchov Objednat u TicketPortalu
25. 9. 2021 20:00 (so) Masters of Rock Café, Zlín Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Famózní německý kytarista AXEL RUDI PELL přesouvá své plánované turné až na podzim příštího roku!

Nečekaná a zákeřná celosvětová pandemie coronaviru, která zastavila život na jaře a mimořádně silně poznamenala letní festivalovou sezónu, zamotává už i podzimní koncertní plány! Dalším přesunutým turné je „Sign Of The Times Tour“ neúnavného sympaťáka AXEL RUDI PELLa a jeho kapely. AXEL RUDI PELL naplánoval na letošní říjen hned dva koncerty v ČR, kde měl představit své zbrusu nové album „Sign Of The Times“. (17. 10. ve Zlíně a 25. 10. v Praze). Budeme si však muset na jeho dokonalé, přesné a pohodové koncerty rok počkat! Nové termíny jsou dány, napište si tedy nová data koncertů AXEL RUDI PELL u nás!

22. 9. 2021 PRAHA, MeetFactory
25. 9. 2021 ZLÍN, Masters of Rock Café

Jak ukazuje jednoduchá statistika, AXEL RUDI PELL je žijící metalovou legendou! Celosvětově má prodáno více než 1,7 miliónů alb, 2,6 milionů streamů, to vše pro 10 nejlepších předchůdců desky „Knights Call“ (2018). Nyní přichází AXEL RUDI PELL se svým novým, již 18. studiovým albem „Sign Of The Times“, které vyšlo 24. dubna 2020!
Novinkou je potvrzení speciálního hosta, německé hard-rockové bandy MAD MAX, která vydává letos v srpnu nové album „Stormchild Rising“! MAD MAX jsou hudebně jednoznačně zaměřeni už téměř 40 let! Jejich melodický hard rock, poháněný silnými kytarovými riffy, chytlavými vokály a dokonale rytmickou sekcí nikdy neztratil svou osobitost a poctivost. Nejinak je tomu i na nejnovější desce „Stormchild Rising“, kde se kapela pevně drží právě tohoto hudebního směru, který navzdory všem trendům nikdy neztratil na poli heavy-metalu svůj význam.

Již zakoupené vstupenky na koncerty AXEL RUDI PELL zůstávají v platnosti i na nové termíny!

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.