ARAKAIN APAGE SATANAS TOUR 2018

Datum Místo
29. 11. 2018 19:00 (čt) Kulturní dům Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10, Praha Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ARAKAIN APAGE SATANAS TOUR 2018

Více termínů

ARAKAIN APAGE SATANAS TOUR 2018
Metalová legenda Arakain vyráží 5. října na své podzimní turné Apage Satanas Tour 2018, které se, jak název napovídá, ponese v duchu, dnes již legendární desky Apage Satanas, vydané přesně před 20 lety.
Kapela, tak naváže na své loňské oslavy 35. výročí nepřetržité existence a během letošního podzimu připomene jedinečným tematicky pojatým tour své další výročí, a to přesně 20 let od doby, kdy vyšlo 7. album Arakainu - Apage Satanas.
Jedna z nejoblíbenějších desek Arakainu byla ve své době jasným potvrzením cesty namířené po úspěšných albech Black Jack nebo S.O.S. se zřetelným příklonem k melodičtějšímu a dynamičtějšímu stylu svého dříve thrashmetalového projevu. Zkrácení stopáže skladeb, důraz na rozmanité a kvalitní Brichtovy texty, přirozeně jednoduché a zároveň pestré aranže, které nejsou monotónní a dávají vyniknout šťastně poskládané dvanáctce písní, které se skvěle doplňují.
Výborná prodejní čísla i odezvy fanoušků udělaly z desky tahák koncertů celé sezóny. Kapela tenkrát, nejspíš poprvé ve své historii, zařadila všechny skladby z alba do playlistu a nejinak tomu bude i letos, kdy Arakain na podzim tohoto roku vyrazí na turné APAGE SATANAS. Právě v rámci podzimního tour Arakain odehraje kompletně celou desku v naprosto stejném setlistu, v jakém je přímo na vydaném nosiči.
Arakain Apage Satanas Tour 2018 se stane pro všechny opravdové fanoušky kapely skutečnou lahůdkou, s playlistem, který se již nikdy v budoucnu nebude opakovat!
HOST: FORREST JUMP


Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
KD BARIKÁDNÍKŮ 29.11.2018:

Pozor! kapacita sálu omezená! / Vstupné 350 Kč (předprodej), 400 Kč (v den konání a na místě) /
koncert na stání / slevy NE / bezbariérový přístup ANO - s drobnou dopomocí

Galerie/Média