ANNISOKAY

Datum Místo
19. 10. 2023 20:00 (čt) Storm Club Prague, Praha 3-Žižkov Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Německá rock-metalová kapela ANNISOKAY zahrnula PRAHU do svého podzimního headline turné!

ANNISOKAY, Fixation, To Kill Achilles – European Tour 2023 – 19.10.2023, PRAHA, Storm

Jedna z nejtalentovanějších moderních německých kapel, ANNISOKAY naplánovali na letošní podzim své první velké samostatné turné! Fanoušci se mohou těšit na více než 23 koncertů v 9 zemích Evropy! Jeden z nich patří i nám! ANNISOKAY zahrají v PRAZE, klubu Storm 19.října 2023!

„Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit naše nadcházející evropské hlavní turné na říjen 2023! A buďte zvědaví na naše speciální hosty. Už se nemůžeme dočkat!“ - ANNISOKAY

ANNISOKAY už mají za sebou úspěšná turné po Evropě, Velké Británii, Japonsku, USA i Rusku a zahráli si jako speciální host takových hvězd jako jsou např. EMIL BULLS, PARKWAY DRIVE či ELECTRIC CALLBOY. Kluci hoblují struny a hlasivky už od roku 2007. Nápad na název kapely vzešel z písně „Smooth Criminal“ od Michaela Jacksona. Kapela vydala v roce 2016 cover EP Michaela Jacksona se skladbou "Annie are you okay?" jako poctu tomuto hudebnímu géniovi.

ANNISOKAY dojedou do PRAHY nejen se svou vysoce úspěšnou deskou „Aurora“ (2020) a novým hard-core křiklounem Rudi Schwarzerem za mikrofonem, ale chystají i řadu novinek a překvapení.

Speciálními hosty koncertu jsou mladí norští metal-core borci FIXATION a zajímavá pětičlenná alternativní rocková banda ze skotského Dundee – TO KILL ACHILLES.

Bude to super zábava s velikou dávkou metalové energie. Dojdete se podívat a načerpat ji? 19. října 2023 v PRAZE, klubu Storm!

 

Galerie/Média