ANNISOKAY

Datum Místo
19. 10. 2023 20:00 (čt) Storm Club Prague, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Německá rock-metalová kapela ANNISOKAY zahrnula PRAHU do svého podzimního headline turné! 

ANNISOKAY – European Tour 2023 – 19.10.2023, PRAHA, Storm 

Jedna z nejtalentovanějších moderních německých kapel, ANNISOKAY naplánovali na letošní podzim své první velké samostatné turné! Fanoušci se mohou těšit na více než 23 koncertů v 9 zemích Evropy! Jeden z nich patří i nám! ANNISOKAY zahrají v PRAZE, klubu Storm 19.října 2023! 

„Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit naše nadcházející evropské hlavní turné na říjen 2023! A buďte zvědaví na naše speciální hosty. Už se nemůžeme dočkat!“ - ANNISOKAY 

ANNISOKAY už mají za sebou úspěšná turné po Evropě, Velké Británii, Japonsku, USA i Rusku a zahráli si jako speciální host takových hvězd jako jsou např. EMIL BULLS, PARKWAY DRIVE či ELECTRIC CALLBOY. Kluci hoblují struny a hlasivky už od roku 2007. Nápad na název kapely vzešel z písně „Smooth Criminal“ od Michaela Jacksona. Kapela vydala v roce 2016 cover EP Michaela Jacksona se skladbou "Annie are you okay?" jako poctu tomuto hudebnímu géniovi.  

ANNISOKAY se svými dosud neodtajněnými speciálními hosty dojedou do PRAHY nejen se svou vysoce úspěšnou deskou „Aurora“ (2020) a novým hard-core křiklounem Rudi Schwarzerem za mikrofonem, ale chystají i řadu novinek a překvapení. Bude to super zábava s velikou dávkou metalové energie. Dojdete se podívat a načerpat ji? 19. října 2023 v PRAZE, klubu Storm!

Galerie/Média