ANNA MARIA JOPEK (PL)

Datum Místo
PŘESUN 6.10.2020/19.1.2021, NOVĚ: 10.06.2021 19:30 Divadlo Komedie, Praha 1 Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vzhledem k nouzovému stavu a nařízení vlády omezující kulturní produkci se zpěvy se koncert Anny Marie Jopek přesouvá na nový náhradní termín 10.06.2021. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny. Zakoupené vstupenky na termíny 06.10.2020 a 19.01.2021 zůstávají v platnosti.  

Anna Maria Jopek - zpěv / Piotr Nazaruk - flétny, zpěv, efekty / Paweł Tomaszewski – piano / Robert Kubiszyn – basa / Paweł Dobrowolski - bicí

Vokalistka, skladatelka písní, improvizátorka, vášnivá vizionářka. Styl Anny Marie Jopek je fúzí improvizace, polských tradičních soundů a evropské klasické hudby.
Už hezkých pár let komponuje a používá klasických a lidových motivů k nevšedním, mnohotvárným projektům, které přitahují nejvýznamnější hudebníky světa, jako jsou Pat Metheny, Branford Marsalis, Gonzalo Rubalcaba, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone, Noa, Mino Cinelu a další. Jako vokalistka měla tu čest doprovázet Stinga, Youssou N'Doura, Bobbyho McFerrina, Ivana Linze, Nigela Kennedyho a Dianne Reeves.
Jopek je přesvědčena, že umění představuje spiritualitu naší doby a že hudba je univerzální jazyk, který spojuje lidi všech kultur, přesvědčení a tradic. Věří v krásu a dar naslouchání. Pohybuje se mezi Varšavou a Lisabonem, věnuje se svým dětem a kočkám. Běžet maraton je jejím občasným koníčkem.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.