ANI ZA MILION (Michaela Doleželová a Roman Vencl)

Datum Místo
9. 12. 2023 19:00 (so) Kulturní dům, Strání-Květná Objednat u TicketPortalu
Více termínů

MICHAELA DOLEŽELOVÁ A ROMAN VENCL: ANI ZA MILION
Režie Vlasta Hartlová
Hudba Zdeněk Hilbert
Producent Petr Mácha
Hrají:
Michaela Kuklová a Lukáš Langmajer

Brilantní komedie autorů Michaely Doleželové a Romana Vencla
Srdečně Vás zveme na komedii s detektivní zápletkou "ANI ZA MILION", která se odehrává v jednom majáku na francouzském pobřeží. V komedii se představí herci Michaela Kuklová a Lukáš Langmajer.
Nemusíte do Prahy, přijedou k nám!

O hře:
Jacqueline má za manžela anglického velvyslance, přesto je to Francouzka tělem, duší i původem. Má dvě děti a kufřík s milionem eur, který je ochotna dát každému, kdo si ho zaslouží. Nenávidí venkov, samotu a obyčejnost.
Lambert manželku nemá, utekla od něj. Zato má námořnickou duši a svůj maják, o který se stará čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Miluje venkov, samotu a obyčejnost.
Jeden druhého neznají, a kdyby vše bylo jak má, nikdy by se ani nesetkali. Co má tedy společného zpustlý strážce majáku s madam z nejvyšší
francouzské společnosti? Vůbec nic! Přesto spolu stráví den a noc na bohem zapomenutém místě, bojují o holý život a mají společné tajemství, které navždy spojí jejich existence.
V téhle brilantní detektivní komedii je totiž všechno jinak, každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah…

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - eTickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / vstupenka ZTP/P umožňuje společný vstup dvou návštěvníků - držitele průkazu ZTP/P a jedné osoby jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Galerie/Média