ANASTACIA / US

Datum Místo
24. 6. 2018 18:00 (ne) Korunní pevnůstka, 17. listopadu 939/7, Olomouc, Olomouc Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ANASTACIA / US

Více termínů

Americká zpěvačka Anastacia po devíti letech vystoupí v České republice, a to hned dvakrát!

Popová legenda Anastacia, jejíž výjimečný hlas učinil z písní I'm Outta Love a Left Outside Alone masivní hity po celém světě, se po devíti letech vrátí do Prahy! Její vystoupení 12. května 2018 ve Foru Karlín ale bude moci zhlédnout jen 1500 návštěvníků. Pro velký zájem fanoušků přidváá Anastacia druhý koncert v České republice, a to 24. června v olomoucké Korunní pevnůstce.
"Moc se těším, až se vrátím do Evropy, navíc s albem Evolution. Natáčela jsem tuhle desku během turné ke kompilaci Ultimate Collection a už se nemůžu dočkat, až budu nové skladby sdílet s fanoušky na koncertech," komentuje Anastacia nadcházející šňůru. Album Evolution, které vzniklo ve Stockholmu, produkoval Anders Bagge, který v minulosti spolupracoval např. se Céline Dion, Janet Jackson nebo Madonnou. I jeho zásluhou vznikla nahrávka, která Anastaciu vrací k jejím kořenům, kdy bravurně míchala rockové skladby s chytlavými popovými melodiemi a baladami.

Turné Evolution naváže na mimořádně úspěšnou loňskou a letošní koncertní sérii Ultimate Collection, při které zpěvačka absolvovala 110 vystoupení, z nichž byla drtivá většina beznadějně vyprodána. Anastacia, která sama již dvakrát bojovala s rakovinou, ohlásila během turné spolupráci s nadací Cancer Research UK, jež podporuje prevenci a výzkum této zhoubné nemoci.

V ceně VIP vstupenek na pražský koncert je neomezený raut včetně nápojů (kromě tvrdého alkoholu).

Galerie/Média