AN EVENING WITH ECKHART TOLLE IN PRAGUE

Datum Místo
8. 10. 2023 19:00 (ne) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle Objednat u TicketPortalu
Více termínů

AN EVENING WITH ECKHART TOLLE
Využijte jedinečnou příležitost setkat se Eckhartem, který vás nasměruje k duchovnímu probuzení a transformaci vědomí. Jeho charakteristická vřelost, humore a soucit vás v tento večer spojí s mírem a vyrovnaností, které vyvstávají z umění žít v daném okamžiku.
Eckhartovo hluboké, a přesto jednoduché učení pomohlo nespočtu lidí z celého světa probudit se v jejich každodenním životě k živému vnitřnímu míru. The New York Times nazval Eckharta Tolleho "nejpopulárnějším duchovním autorem ve Spojených státech" a Watkins Review ho označil za "duchovně nejvlivnějšího člověka na světě".
Dílo Eckharta Tolleho a jeho přednášky změnily milionů životů a získaly si fanoušky, mezi které patří i Oprah, Dalajlama či Deepak Chopra. Je autorem vůbec nejprodávanějších titulů The Power of Now (Moc přítomného okamžiku) a Nová Země, které jsou obecně považovány za nejpřelomovější knihy naší doby.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO - Parter / "ZTP/P" vstupenka umožňuje vstup dvou osob, tj. držitele průkazu ZTP/P (u vstupu musí být předložen průkaz ZTP/P) a jedné osoby jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-