AN EVENING WITH ECKHART TOLLE IN PRAGUE

Datum Místo
8. 10. 2023 19:00 (ne) Kongresové centrum Praha, Kongresový sál, Praha 4-Nusle Objednat u TicketPortalu
Více termínů

AN EVENING WITH ECKHART TOLLE
Využijte jedinečnou příležitost setkat se Eckhartem Tollem, který vás nasměruje k duchovnímu probuzení a transformaci vědomí.
Eckhartovo hluboké a přitom jednoduché učení pomohlo nespočtu lidí po celém světě zažít v každodenním životě stav živoucího vnitřního klidu. Jeho učení se zaměřuje na význam a sílu přítomnosti, probuzeného stavu vědomí, který překonává ego a diskurzivní myšlení. Eckhart považuje toto probuzení za další nezbytný krok v lidské evoluci.
Eckhart nás se svou charakteristickou vřelostí, humorem a soucitem přiměje k prožívání radosti z bytí – ve stavu lehkosti, bezstarostnosti a vnitřního klidu, který se nachází pouze v tichu přítomného okamžiku.
Eckhart Tolle je všeobecně uznáván za jednoho z nejvíce inspirujících a vizionářských duchovních učitelů na světě. Jeho dílo a přednášky změnily život milionům lidí a získaly si fanoušky, mezi které patří i Oprah, Dalajlama či Deepak Chopra.
Deník New York Times ho označil za "nejpopulárnějšího duchovního autora ve Spojených státech" a v roce 2011 ho časopis Watkins Review označil za "nejvlivnějšího duchovního člověka na světě". Je autorem vůbec nejprodávanějších titulů The Power of Now (Moc přítomného okamžiku) a Nová Země, které jsou obecně považovány za nejpřelomovější knihy naší doby.

Celý večer bude simultánně tlumočen do češtiny. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO - Parter / "ZTP/P" vstupenka umožňuje vstup dvou osob, tj. držitele průkazu ZTP/P (u vstupu musí být předložen průkaz ZTP/P) a jedné osoby jako doprovod / každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Mohlo by se Vám líbit

Nebyly nalezeny žádné další akce stejného typu

Další akce