ALAN WALKER - CAMP FESTIVAL

Datum Místo
STANDARD - 2DENNÍ / 2DAYS (19.7-20.7.2019) Důl Josef 829, Dubňany, Dubňany Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ALAN WALKER - CAMP FESTIVAL

STANOVÉ MĚSTEČKO / CAMP SITE (19.7-20.7.2019) Důl Josef 829, Dubňany, Dubňany Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ALAN WALKER - CAMP FESTIVAL

GOLDEN VIP - 2DENNÍ / 2DAYS (19.7-20.7.2019) Důl Josef 829, Dubňany, Dubňany Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

ALAN WALKER - CAMP FESTIVAL

Více termínů

Dvoudenní festival elektronické hudby na kterém vystoupí hned několik světových Djs.

Jedno z největších a nejúspěšnějších producentských jmen se řítí do Campu Josef v Dubňanech. Agentura Camp Josef Agency, který v loňském roce pořádala na stejném místě event s KSHMRem, letos přináší dvoudenní festival, ještě s našlápějším lineupem. Hlavním tahákem bude DJ, jež se ve světě proslavil hitem Faded. Dámy a pánové, headlinerem je Alan Walker.

Jednadvacetiletý britsko-norský hudebník, který na svém youtube kanálu nasbíral více jak 2.1 miliardy přehrání, a získal 10 platinových desek. V letošním roce vydal tři singly, kdy hned ten první Ignite – nasbíral více jak 12 miliónů přehrání na spotify za necelé 4 týdny. Velký úspěch měli i skladby Darkside a Diamond Heart.

GOLDEN VIP - dvoudenní obsahuje:
400 CZK/16eur konzumace na alko/nealko v ceně vstupenky - u vstupu vyžadujte žetony (1žeton = 50 CZK = 2 EUR), samostatný zastřešený VIP prostor u stage s VIP barem + posezení (přímý výhled na stage), přednostní vstup do areálu (zrychlený VIP koridor), volný pohyb po celém veřejném prostoru akce, samostatné pevné toalety + pevné sprchy zdarma.  NEVYUŽITÉ ŽETONY NEJDOU SMĚNIT ZA PENÍZE!

Vstupenka KEMP / CAMP: Stanové městečko necelých 100 m od Festivalu - pohyb mezi festivalem a stanovym městečkem bude neomezen , wc + sprchy budou k dispozici, jídlo a pití na místě bude k zakoupení, stan pouze vlastní (nezajišťuje pořadatel).

facebook


Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.