AKREDITACE MECENÁŠSKÁ | KYJOGRAF 2020

Datum Místo
0 Kino Panorama, Svatoborská 671, Kyjov, Kyjov Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

AKREDITACE MECENÁŠSKÁ | KYJOGRAF 2020

Více termínů

Filmový festival Kyjograf 2. - 4. října 2020

Plánujete navštívit více projekcí či koncertů v rámci festivalu Kyjograf?  Fandíte nám a chcete festival podpořit ještě o kousek víc? Tak to doporučujeme zakoupit mecenášskou akreditaci, kterou uděláte radost nám i sobě! Jako poděkování od nás na festivalovém Kyjobaru dostanete koktejl. Inspirovali jsme se u festialu Letní filmová škola, kde taková akreditace stála desetkrát tolik a měla poukázat na reálnou cenu festivalu a s tím související nejisté a vrtkavé zdroje veřejného financování.
Mecenášká akreditace platí  po celou dobu trvání festivalu a slouží jako volná vstupenka na všechny festivalové projekce, debaty a koncerty. Cena akreditace činí 1000 Kč, je přenosná, může ji tedy na různá představení používat několik osob. Zakoupenou akreditaci si osobně vyzvedněte během festivalu na pokladně kina Panorama.

 

WEB: https://www.kyjograf.cz/

FB událost: https://www.facebook.com/events/205792314011577/

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.