ADAM PLACHETKA - NA BROADWAY

Datum Místo
6. 7. 2021 19:00 (út) Zámek Litomyšl – II. nádvoří, Litomyšl NENÍ V PRODEJI
Více termínů

S ADAMEM PLACHETKOU NA BROADWAY
Výběr nejlepších písní především broadwayské produkce z obou muzikálových alb Adama Plachetky.

Glosa: "Do Litomyšle jsem jezdil odmalička. Mám moc rád její atmosféru a líbí se mi, jak se místní o město starají. Zároveň moc necestuji, když to není za prací, takže je pro mě velké plus, že mám v podobě festivalu milou záminku se do Litomyšle vracet."
Adam Plachetka

Na programu mimo jiné:
F. Loewe: My Fair Lady / M. Willson: Obchodník s hudbou / A. Lloyd Webber, T. Rice: Jesus Christ Superstar / N. H. Brown, A. Freed: Zpívání v dešti / J. Jacobs, W. Casey: Pomáda / J. Steinman, M. Kunze: Ples upírů / J. Herman: Hello / Dolly! / C. M. Schönberg, A. Boublil, H. Kretzmer: Bídníci / A. Menken, T. Rice: Kráska a zvíře / C. Porter: Kiss me, Kate / C. M. Schönberg, A. Boublil / R. Maltby: Miss Saigon / F. Wildhorn, L. Bricusse, S. Cuden: Jekyll & Hyde

Úpravy všech původních skladeb Lukáš Sommer
Adam Plachetka baryton, Rezidenční umělec Národního festivalu Smetanova Litomyšl
Symfonický orchestr Českého rozhlasu
Dirigent Robert Jindra

990 / 1190 / 1490 Kč
Počet přestávek: 1 │ Ouvertura: 18:00 │ Předpokládaný konec: 20:15

Vstupenky: Zámek Litomyšl - Festivalové centrum, Zámek Litomyšl - Informační centrum, prodejní místa Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout on-line - HOMEtickets!!

Sleva 50% pro držitele průkazu ZTP, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod držitele průkazu ZTP/P. Spolu se zlevněnou vstupenkou je třeba při vstupu předložit průkaz ZTP nebo ZTP/P.
Vstupenky pro vozíčkáře na vyžádání: tickets@smetanovalitomysl.cz, +420 461 616 070

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.