ADAC GT MASTERS VIP 1 den/day

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
18. 5. 2019 7:00 (so) Autodrom Most, Most ID akce: 3210003 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

ADAC GT MASTERS VIP 1 den/day

Více termínů


ADAC GT MASTERS
, 17. - 19. 5. 2019, AUTODROM MOST
 
Vstupné
Jednodenní, dítě do 12 let včetně - zdarma
Jednodenní VIP (sobota nebo neděle) - výhradně předprodej 3 960 Kč

Šampionát ADAC GT Masters se vrací na sever Čech po premiéře v roce 2018.  V mezinárodním seriálu závodů upravených supersportovních vozů kategorie GT3 se základnou v Německu se tradičně představí krásné a dravé vozy, například Audi R8 LMS, BMW M6 GT3, Corvette C7 GT3-R, Lamborghini Huracán GT3, Mercedes AMG GT3, Ferrari 488 GT3, Honda NSX GT3 nebo Porsche 911 GT3-R.
 
Závody v sobotu i v neděli!
Pátek je vyhrazen tréninkům a kvalifikacím, přičemž sobotní a nedělní program je téměř identický. V sobotu odjede ADAC GT Masters a všechny doprovodné série první závodní jízdu, v neděli druhou závodní jízdu. OC Benet Cup pojede jeden závod v sobotu a dva závody v neděli.
Šampionát zahájí sezonu 2019 o víkendu 25. až 27. dubna tradičně v německém Oscherslebenu. Po květnovém závodu v Mostě se přesune do rakouského Red Bull Ringu (7. až 9. června). Po delší přestávce seriál bude pokračovat 9. až 11. srpna na nizozemském okruhu v Zandvoortu. Na poslední tři závodní víkendy se vrátí do Německa. Na Nürburgringu se pojede 16. až 18. srpna, na Hockenheimringu 13. až 15. září. Šampionát vyvrcholí 27. až 29. září na okruhu Sachsenring.
 
Závodní víkend zahrnuje:
ADAC GT Masters - Rychlostní rozdíly mezi vozy ve startovním poli vycházejí z jejich různých konstrukčních koncepcí.  K vyrovnání těchto rozdílů slouží systém zátěží, takzvaný Balance of Performance. Často se tak stává, že v rozdílu jedné vteřiny se pohybuje až 20 vozů, což zajišťuje velmi těsné souboje a vystupňuje dramatičnost závodů. Divákovi se tak nabízí jedinečný zážitek, srovnatelný například s pohledem na vyhrocené řeže okruhových tahačů.
Prestižní evropský šampionát vyvrcholí sobotním a nedělním hodinovým mistrovským závodem supersportovních vozů GT3. V autech se vystřídají dvoučlenné posádky pilotů. Českou republiku reprezentuje tým ISR s vozem Audi R8 LMS a jezdci Filipem Salaquardou a Frankem Stipplerem. V premiérové sezoně 2018 obsadili slušné 9. místo.
 
ADAC TCR Germany - Seriál závodů cestovních vozů, kde se objevuje i syn čtyřnásobného mistra světa v rally Juhy Kankkunena, Niko.
Porsche Carrera Cup Germany je závodní série založená v Německu, mezi lety 1986-1989 se jel jako Porsche 944 Turbo Cup.
Spezial Tourenwagen Trophy - Seriál výkonných závodních strojů kategorie cestovních vozů a GT založený v roce 1986 s různorodým obsazením startovního pole. Na startu se objevují automobily GT3, pohárové a cestovní vozy, ale i starší speciály s prošlou mezinárodní homologací a jedinečné stroje vyrobené pouze v jednom exempláři.

Hlavní body doprovodného programu:
- Pit walk - možnost volného pohybu mezi závodními speciály a jezdci v boxové uličce před startem závodu
- Autogramiáda jezdců
- Offroad
- Otevřená servisní zóna
- Atrakce pro děti
- Občerstvení a další sortiment ve stáních na diváckém svahu

VIP vstupenka obsahuje:
- Celodenní občerstvení včetně nápojů, platí pouze v sobotu a v neděli
- Parkoviště v bezprostřední blízkosti VIP zázemí
- Drobný upomínkový dárek
- Tombolu o ceny
- Možnost jízdy po obslužných komunikacích ve VIP Shuttle
- Komentovanou autogramiádu jezdců
- Komentovanou paddock tour
- Komentované promítání autorských fotografií zachycujících závody na okruhu mosteckého autodromu
- Expozici vítězných pohárů
- Vstup na VIP terasu
- Grid walk před závodem
 
Pořadatel AUTODROM MOST a.s.

Galerie/Média

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.