AC/DC TRIBUTE SHOW se symfonickým orchestrem

Datum Místo
20. 2. 2023 19:00 (po) Kongresové centrum ALDIS, Hradec Králové Objednat u TicketPortalu
21. 2. 2023 19:00 (út) Multifunkční aula Gong, Ostrava-Vítkovice Objednat u TicketPortalu
22. 2. 2023 20:00 (st) Kongresové centrum Zlín, Zlín Objednat u TicketPortalu
23. 2. 2023 19:00 (čt) Zoner BOBYHALL, Brno Objednat u TicketPortalu
24. 2. 2023 19:00 (pá) Divadlo Hybernia, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

HIGHWAY SYMPHONY je rozsáhlá hudební přehlídka, která kombinuje elektrizující australský rock s virtuózním vystoupením symfonického orchestru!

Před čtyřiceti pěti lety vyslali AC/DC navýsost nadupaný australský rockový blesk. Mnohokrát obletěl kolem naší planety, zazněl svojí hudbou snad z každého přijímače a z každého televizoru, a také ve stovkách koncertních sálů i stadionů.

Na tuto historii se už stačilo nabalit mnoho mýtů a hudba AC/DC už je dávno kultovní – ale nyní můžete znovu prožít všechny etapy vzestupu legendární skupiny k vrcholkům slávy!

HIGHWAY SYMPHONY je rozsáhlá hudební přehlídka, která kombinuje elektrizující australský rock s virtuózním vystoupením velkého symfonického orchestru!

Pojem a duch hudby AC/DC je v této show ztělesněn skupinou THE JACK - oficial tribute band. 

O úspěchu a pozornosti, soustředěné na HIGHWAY SYMPHONY svědčí koncertní sály, které byly tímto show za poslední dva roky zaplaveny.

Program show zahrnuje celá období AC/DC. Počínaje obdobím, ve kterém jako žížnivá čára vyletěla přímo z australských garáží a londýnských hospod na světovou scénu hvězda bratrů Youngových a jedinečného Bona Scotta. Odkaz posledně jmenovaného v symfonickém pořadu představil Jack Frost - všeobecně uznávaný jako nejlepší hlas Bona Scotta!

Takže pokud Vám nejsou cizí výbušné hudební proudy nejlepší rockové skupiny na světě, pokud Back In Black ani po létech neopustil Váš playlist a pokud ve Vás kytarový riff Thunderstruck stále vyvolává touhu vydat se Angusovou slavnou chůzí do burácení hromů... Pokud stále celým svým srdcem milujete skutečný rock... A, konec konců, i pokud chcete pouze poslouchat originální znění AC/DC, orámované neočekávanými symfonickými integracemi – pak je právě Vám určena jedinečná show HIGHWAY SYMPHONY!

Galerie/Média