ABO: GUARNERI TRIO, ENGLICHOVÁ, VEVERKA, PETERKOVÁ

Datum Místo
23.6.2021 od 20:00, 2.9.2021 od 19:30 hod Nový zámek Kostelec nad Orlicí, Zrcadlový sál, Kostelec nad Orlicí NENÍ V PRODEJI
Více termínů

Vážení posluchači, milí abonenti,

koncert k poctě L. van Beethovena v podání Guarneri Tria Prague, který se měl v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí konat v náhradním termínu za původní 29. 9. 2020, se z důvodu přetrvávajících vládních opatření uskuteční v novém náhradním termínu, a to 2. 9. 2021. Zakoupené vstupenky i přenosné abonentní vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení, vstřícnost a trpělivost. 

---

koncert Kateřiny Englichové a Viléma Veverky s názvem 15 LET SPOLU, který se měl v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí uskutečnit 23. 10. 2020, se z důvodu aktuálních vládních opatření (vydaných kvůli vysokému nárůstu počtu nakažených koronavirem) opět překládá, a to na 23. 6. 2021. Zakoupené vstupenky i přenosné abonentní vstupenky zůstávají v platnosti.

---

Děkujeme všem posluchačům za pochopení, vstřícnost, trpělivost a věrnost kulturním akcím v Novém zámku v Kostelci nad Orlicí.

 

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.