90s TIME TRAVEL RAVE vol. II

Datum Místo
05.10.2018 / Start 20:00 / End 05:30 BOBYCENTRUM - Laser Show Hall, Sportovní 2a, Brno, Brno Objednat u TicketPortalu
ZAVŘÍT 
×

90s TIME TRAVEL RAVE vol. II

Více termínů

TIME TRAVEL vol. II je tu!
Pátek 05.10.2018 - BOBYCENTRUM - LASER SHOW HALL, BRNO /
VSTUP OD 18 LET / START 20:00, KONEC 05:30 /

Po vašich pozitivních ohlasech a úspěchu prvního dílu jsme rádi, že vám už nyní můžeme představit pokračování a jeho kompletní line-up. Druhý díl se opět uskuteční v osvědčených prostorech Laser Show Hall brněnského Bobycentra a to ještě tento rok! Akce tentokrát proběhne v pátek 5.10.2018 a protože se ukázalo, že to, co nejvíc chcete, je rave, druhý díl jsme připravili v tvrdším stylu a rovnou pozvali rave královnu Marushu. Asi není příliš co dodat, můžeme se připravit na jedinečnou atmosféru jejího setu a pořádnou vinylovou jízdu.
Dalším jménem, na které jsme opravdu pyšní, je legendární Jam z projektu Jam & Spoon, který přijede zahrát do ČR úplně poprvé v historii! To se týká i další devadesátkové legendy Red 5!
Po velkém úspěchu Dune, který se stal prakticky headlinerem prvního dílu, jsme se rozhodli pozvat ho znovu, stejně jako DJ Quicksilvera. Nebude chybět ani český resident Killer, který tentokrát zahraje early rave / HC set.
Věříme, že tento silný line-up ocení (nejen) všichni ravers a fanoušci 90s club music!

LINE-UP:
Super-Mario Megamix
RED 5
DJ QUICKSILVER
JAM (JAM & SPOON)
DUNE
MARUSHA
KILLER
More info ► www.timetravel-event.com


Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO / omezený počet vstupenek za zvýhodněnou cenu je určen pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod (vždy jen jedna osoba, která musí do místa konání vstoupit současně s vozíčkářem či držitelem průkazu ZTP/P). Každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku.

Galerie/Média