3. HOLLYWOOD US CARS

Datum Místo ID akce
Použijte pro přímý nákup vstupenky na prodejním místě Sazky
19. 7. 2020 11:00 (ne) Areál Pekelný ostrov, Holýšov, Holýšov ID akce: 3456002 Vstupenky
ZAVŘÍT 
×

3. HOLLYWOOD US CARS

Více termínů


SRAZ AMERICKÝCH AUT, 17.-19.7. 2020, HOLÝŠOV

Vstupné
- řidič US auta 100 Kč, návštěvník 150 Kč
- děti do 130 cm mají vstup zdarma

O akci
Již třetí velký sraz amerických aut a motorek v naší režii! V ročníků 2019 se nás v Hollywoodu sešlo přes 500 amerických vozů, na ročník 2020 chystáme mnoho změn, spousty vylepšeních a hromadu překvapení.

Na této akci se můžetě těšit na stovky amerických vozidel seřazené na jedné velké ploše. Budete mít možnost se u aut vyfotit, popovídat si s majiteli, poslechnout si komentované a důkladné prohlídky vybraných vozů nebo se dokonce ve vybraných autech svézt! 

Po oba dny akce bude probíhat zajímavý program s několika vystoupeními a soutěžemi!  V areálu srazu budete moci ochutnat pravé americké pokrmy a to z různých amerických food trucků které jinde neuvidíte. Na své si přijdou také děti pro které bude připraveno několik atrakcí. 

Na našem srazu proběhne opět kvalifikace na Mistrovství ČR ve sportu StihlTimbersports. Uvidíte všech 6 disciplín a 16 nejlepších závodníků z ČR. Tohle si rozhodně nemůžete nechat ujít! Kvalifikace proběhne v sobotu 18. 7. 2019 a opravdu bude na co koukat!

Místo konání
V roce 2019 se sejdeme opět v Holýšově na západě Čech.
Tentokrát to ovšem bude v areálu, kde se každoročně koná festival navštěvovaný téměř 20.000 lidmi ročně. Někteří z Vás asi tuší, sejdeme se na ostrově neboli v areálu festivalu Pekelný ostrov. Tento prostor je jeden z nejvhodnějších z celého okolí Holýšova, disponuje prostorem větším než 30.000 m2.

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.