2022 NHL GLOBAL SERIES

Datum Místo
7. 10. 2022 20:00 (pá) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
8. 10. 2022 20:00 (so) O2 arena, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Vstup umožněn 18:30

NHL Global Series se vrací do Prahy, ve které zahájí základní část ligy dvojzápasem týmů San Jose Sharks a Nashville Predators.

NHL Global Series 2022 bude celkově devátou sezónou, kdy NHL cestuje do Evropy, aby zde odehrála zápasy základní části. Tyto zápasy jsou odměnou pro zástupy věrných a vášnivých fanoušků v Evropě, kteří si užívají živé přenosy zápasů NHL dostupné prostřednictvím mezinárodních vysílacích a mediálních partnerů. Největší hvězdy NHL se také představují na mnoha platformách sociálních médií a na webu NHL.com v devíti jazycích pro mezinárodní fanoušky ligy. V Evropě se odehrálo 28 zápasů NHL v základní části. V České republice se doposud odehrálo 5 zápasů základní části NHL, které se všechny konaly v pražské O2 areně.

Před zápasy v Praze absolvují Predators a Sharks své tréninkové kempy v Evropě a každý z nich sehraje exhibiční zápas v rámci NHL Global Series Challenge 2022.

Vstupenky se budou prodávat postupně do vyčerpání zásob. NHL věnuje část výtěžku ze vstupenek na pomoc ukrajinským uprchlíkům.