2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix

Datum Místo
16. 7. 2021 18:45 (pá) Stadion Markéta, Praha Objednat u TicketPortalu
17. 7. 2021 18:45 (so) Stadion Markéta, Praha Objednat u TicketPortalu
Více termínů

Zcela nové termíny plochodrážní Grand Prix

V pátek 16. 7. a v sobotu 17. 7. 2021 se v náhradním termínu uskuteční závod 2021 Anlas Czech Republic FIM Speedway Grand Prix. Vzhledem k nepříznivé situaci ve světě a rušení několika závodů bude mít Praha opět možnost přivítat dva samostatné závody na stadion Markéta.

Vzhledem k celosvětové pandemii COVID-19 a vládním opatřením je prozatím omezený počet vstupenek. Kapacita se bude zvyšovat v návaznosti na rozvolňování. Pokud se nezmění vládní opatření bude platit, že s každou vstupenkou bude muset být předložen antigenní test (starý nejdéle 48 hodin), PCR test (starý nejdéle 72 hodin), certifikát o kompletním očkování (nejméně starší 14 dnů) nebo lékařská zpráva o prodělání nemoci (ne starší než 90 dnů). Doporučujeme také při zakoupení vstupenek zvážit koupi pojištění proti Covid – 19, např. u pojišťovny ERV.

Jako každý rok, i tento se na startu obou závodních dní představí největší hvězdy plochodrážního sportu. Přijďte prožít neopakovatelnou závodní atmosféru na stadion Markéta i Vy!

Tento web využívá technické cookies, které zajišťují jeho základní funkčnost, a základní analytické cookies k analýze jeho návštěvnosti. Více informací v Zásadách ochrany osobních údajů.